Lang haar is leuk, maar wat kan het lang duren om van kort naar lang te gaan! Gelukkig hebben ze daar hair extensions voor uitgevonden. En vandaag heb ik ze ook in mijn eigen haar laten ‘plakken’ door Sigrid.
Het zijn echte haren, door gelovige Indiaase mensen geofferd aan tempels die ze vervolgens hebben verkocht aan kappersbedrijven. Echt haar dus, niet van dode mensen ofzo! Ik heb gekozen voor twee kleuren blond, die het dichtst bij mijn eigen haarkleur zitten.
Het inzetten zelf gaat via een soort hogedruktang die gelijktijdig 5 strengen haar erin zet. Het inzetten duurt ongeveer een uurtje, met alles erop en eraan ben ik zo’n 3 uur onder de pannen geweest. Gelukkig kwamen Femke en Ellis me tussendoor entertainen! Ze waren ook erg nieuwsgierig en het was nog gezellig ook!
Ik ben heel erg blij met het resultaat! Ineens lang haar en je ziet niet dat het nep is! Ik blijf voorlopig nog wel raar kijken als ik mijn spiegelbeeld ergens zie! De extensions blijven maximaal 4 maanden zitten, dan moeten ze eruit gehaald worden en dan is mijn eigen haar ook weer wat langer gegroeid! Eventueel kan ik er dan nog een keer extensions in laten zetten!