We hadden zo’n zin in de zon! Dat hadden we goed ingeschat in november, toen we weekendje Madrid boekten! Gelukkig hebben we de zon heel veel gezien afgelopen weekend!
Donderdagochtend zijn we vanuit Eindhoven Airport met Ryanair naar Madrid gevlogen. Rond het middaguur landden we en via een omweg om de tas van de band te halen, gingen we met de metro het centrum in. Ondertussen best trek gekregen dus eerst maar een terras opgezocht en aan de borrel en tapas! Meteen ook ff een foto per mail verstuurd aan wat bekenden (gna gna…).
Daarna inchecken in ons hotel. Perfect gelegen en erg mooi en luxe. Meteen even een oerspaanse traditie uitgeprobeerd: siesta!!! De dagen erna hebben we lekker door de stad geslenterd, geshopt, diverse musea bezocht en uiteraard lekker op het terras wijntjes gedronken. We hebben ons zelfs 1 x aan de sangria gewaagd! Mwaaahhhhh…. Heb liever een lekkere Rioja of Tempranillo!